SPIRITUAALNE PRAKTIKA
11.-17. September 2023


Juthog Ningthig on vaimne praktika tiibeti traditsioonilise meditsiiniga tegelevatele arstidele ja terapeutidele. Praktika eesmärk on juhtida praktiseerijad meditsiini ja vaimse praktika ühtsuse kogemiseni.
NGÖNDRO RETRIIT
Anu Rootalu-Wachsmann juhendamisel
Juthok Ninghtig on kõige tähtsam ja unikaalsem traditsioonilise tiibeti meditsiini arstidele, astroloogidele ja tervendajatele mõeldud vaimne harjutus, mis sobib ka tavainimestele.

Nöndro tähistab eel- või ettevalmistavat harjutust. Sõna “ettevalmistav” võib jätta mulje, et tegemist on millegi väga elementaarsega. Mingis mõttes vastab see tõele, kuid tegu on ka millegi väga olulisega. Me võiksime seda kutsuda elementaarseks põhjapanevaks praktikaks. Ka vaimsel teel käimiseks on vaja tugevat alusraamistikku.

Vaimne praktika on nagu hoone, millel võib olla üks, kaks või enamgi korruseid. Buddha on öelnud, et tasandeid või bhumi’sid on kümme ning mida kõrgem on ehitatav hoone ehk mida kõrgemale jõuab meie vaimne praktika, seda tugevam peab olema vundament. Nöndrot tehes loome vundamendi oma vaimsetele praktikatele.

Nöndro harjutus on koostatud sihiga anda harjutajatele võimalus kogeda meditsiinilise ja vaimse praktika ühendamist. Sedasorti teadlikkus tekib tänu keha, meele ja energia harmoonilisele lõimimisele. (Dr Nida Chenagtsang „Hea karma kunst Tiibeti moodi”)

Tiibeti traditsioonis tehakse Nöndrot elu jooksul mitu korda, Juthok Ninghtigi traditsioonis teevad paljud arstid seda igal aastal korra. Hea on ka seda korrata.
Soovitatav annetus
Retriit hõlmab seitset päeva sessioone koos juhendamisega, kohapealset majutust ja toitlustust.
7-päeva
Annetus retriidi eest
€108
Annetus öö kohta
Soovitatav annetus ööbimise eest
€10
Summa päeva kohta
Lihtne toit
€20
 • Asukoht

  Väluste
  Viljandi maakond
  69704, Eesti
 • Lisainfo

  Kirjuta sorigkhang.estonia@gmail.com või helista Olevile (+372) 5662 2588.
 • Tasumine

  Tasuda saab kohapeal või ülekandega.

  MTÜ Eesti Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemia
  SEB a/a EE601010220215443222
Registreeri end retriidile
Mitu ööd oled Välustes kohapeal?
Mitu päeva soovid toitlustust?