Ühine meie unistuse täitmisel:
Anneta Yuthoki kuju heaks.

Sowa Rigpa Väluste kool on pühendunud Yuthok Jönten Gompo kahe pärandi säilitamisele ja edendamisele. Nendeks kaheks pärandiks on Tiibeti Traditsiooniline Meditsiin (Sowa Rigpa) ja Yuthok Nyingthik.

Meil on suur unistus - soetada Sowa Rigpa Väluste kooli Yuthoki kuju, mis toetab meil selle eesmärgi saavutamist.

Oleme veendunud, et iga väike panus aitab meil sellele eesmärgile lähemale jõuda.
Kaheteistkümnenda sajandi arst ja vaimne praktiseerija Yutok Yonten Gonpo Noorem on sageli viidatud kui "Tiibeti meditsiini isa". Tiibeti meditsiini traditsioon kujutab sageli Yutokit Meditsiini Buddha kehastusena.

Yuthok Yonten Gonpo Noorem oli Tiibeti arst ja ngakpa (ilmalik tantristlik praktiseerija), kellele omistatakse "Neli Meditsiini Tantrat" (rgyud bzhi) koosnevate nelja raamatu kirjutamine Traditsioonilise Tiibeti Meditsiini kohta, mis moodustavad peamise õppekava Tiibeti meditsiini traditsioonis.

Tema teine oluline panus oli Yuthok Nyingthik. Yuthok Nyingthik, "Yuthoki Südame Olemus", on ainulaadne ja põhjalik Tiibeti budistlike praktikate kogum.
Sorig Khang Estonia Väluste kool on avatud paik kõigile, kes tahavad õppida traditsioonilist tiibeti meditsiini või muuta oma meelt selgemaks ja ajendeid puhtamaks erinevate vaimsete praktikatega.
Sowa Rigpa Väluste kool sai alguse 2015. aastal, pärast seda, kui dr. Nida Chenagtsang sai unenäolise nägemuse paigast, kus saab olema võimalik hoida ja arendada traditsioonilist tiibeti meditsiini liini. Seejärel leitigi see koht. Visiooni kohaselt muutub kool rahvusvaheliseks traditsioonilise tiibeti meditsiini õpetamise ja säilitamise kohaks põhja- ja ida-Euroopas.

Koolis saab teadmisi tiibeti meditsiinist, harjutada meditatsiooni, osaleda vaimsetel tiibeti budistlikel praktikatel ja rituaalidel. Korraldame kursusi ja retriite, samuti mantrakontserte ja mitmeid muid huvitavaid üritusi, mis sobivad igasuguste eelteadmistega osavõtjatele. Igaüks võib leida endale sobiva ürituse.
Inimeste vaimse ja füüsilise tervise edendamine on meie missioon.
Meil on suur unistus - soetada Sowa Rigpa Väluste kooli Yuthok Nyingthik kuju, mis toetab meil selle eesmärgi saavutamist.

Oleme veendunud, et iga väike panus aitab meil sellele eesmärgile lähemale jõuda.

Kuju, mille soovime soetada, on sümboliseerib austusavaldust Yuthok Jönten Gompole, Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini alusepanijale ja tema terviklikele Vajrajaana õpetustele mida nimetatakse Yuthok Nyingthik.

Oleme juba panustanud 4000 eurot kuju soetamiseks ning vajame täiendavalt veel 3000 eurot, et saaksime selle Yuthoki kuju meie kooli.
Teie annetus aitab meil jõuda oma eesmärgini ning luua midagi erakordset, mis jääb kestma aastateks ja pakub inspiratsiooni ning tuge meie kogukonnale ning kõigile, kes sellega kokku puutuvad. Aitäh, et olete meie unistuste teostamisel toeks!
Kuidas saate aidata?
Palume võimalusel toetada Teile sobiva annetusega Väluste kooli Yuthok Nyingthik kuju soetamist.

Või tee panga ülekanne:


Saaja: MTÜ Eesti Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemia

Arveldusarve: EE601010220215443222

SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Pank: AS SEB Pank

Selgitus: Yuthok kuju annetus.


Aadress: Väluste kool, Väluste küla, Viljandi vald, Viljandi maakond, Eesti, 69704

Reg. nr: 80351469